*وارمیلو برای کالاهای بازگشتی دو حالت در نظر می‌گیرد

 

1.بازگشت کالا به دلیل انصراف از خرید

2.بازگشت کالا به دلیل نقص ظاهری یا فنی

- لطفا به نکات زیر توجه نمایید.
لطفا در صورت نیاز به استفاده از سرویس ضمانت بازگشت ابتدا با شماره 02191031828 تماس گرفته تا گروه پشتیبانی راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهند.
مشتریان تهران و شهرستانها می‌توانند سفارشات بازگشتی خود را از طریق پست به کد پستی ۱۳۷۱۷۵۳۳۳۸ به نام فروشگاه وارمیلو و آدرس : تهران مهرآباد جنوبی45متری زرند کوی فردوس خیابان بیگلو کوچه زلفعلی رسولی پلاک 20 طبقه 2 واحد 3 ارسال نمایند. همچنین حتما فاکتور شرکت پستی به همراه سفارش ارسال شود تا در صورت تایید سفارش بازگشتی هزینه ارسال به خریدار بازگشت داده شود. در صورت تایید وارمیلو برای پرداخت مبلغ سفارش بازگشتی، حداکثر تا دو روز کاری بعد از رسیدن کالا به وارمیلو مبلغ سفارش برای مشتری واریز خواهد شد. مشتریان محترم می بایست شماره کارت خود را در پنل کاربری خود ثبت نمایند تا مبلغ سفارش بازگشت داده شود. بدیهی است در صورت عدم تایید سفارش بازگشتی، کالا برای خریدار برگشت خواهد خورد و هزینه بازگشت کالا به عهده خریدار خواهد بود.
سفارش‌هایی که به دلیل نبود خریدار در آدرس ذکر شده، برگشت می خورند، هزینه ارسال دوباره سفارش برای خریدار 40,000 تومان می باشد.
سفارش‌هایی که به دلیل انصراف از خرید برگشت داده می شوند مبلغ سفارش ظرف حداکثر ۷ روز کاری برای مشتری واریز می شوند.
ارسال کالای بزرگ برای شهرستان با باربری بوده و هزینه حمل تا باربری رایگان میباشد و همچنین برای تهران به صورت رایگان طی دو روز کاری و ارسال فوری با هزینه و محاسبه مبلغ آن با سایت بوده و کمتر از پنج ساعت بعد از تایید فاکتور ارسال خواهد شد. شرایط مرجوع کالاها در صورتی که کالا برای شهرستان بوده و با باربری باشد هزینه باربری و انبار داری و همچنین هزینه وانت حمل کالا با مشتری بوده و بعد از تحویل کالا از باربری طی 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری برگشت داده میشود، در صورت مرجوع شدن با پست از مشتری دریافت خواهد شد و پس از بررسی کالا مبلغ طی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری برگشت می‌شود، کالاهای تهران هزینه نیروی ارسال از مبلغ کسر و پس از بررسی کالا طی ۴۸ ساعت کاری مبلغ برگشت ‌می‌شود.

خریداران محترم توجه داشته باشند بعضی از گروه کالاهایی که در وارمیلو خرید و فروش می‌شوند به دلیل شرایط عرف بازار، پس از تحویل امکان بازگشت ندارند. لذا اکیدا توصیه می‌کنیم در هنگام تحویل این نوع کالاها نهایت دقت را در نظر داشته باشید چرا که تحویل خریدار به منزله تایید و رضایت خریدار از آن کالا خواهد بود. در شرایطی که کالا نیاز به نصب و راه اندازی شرکت گارانتی داشته باشد در صورت تایید شرکت گارانتی مبنی بر عدم کارکرد صحیح دستگاه، امکان بازگشت کالا وجود دارد.

توجه:مبلغ بازگشت کالا در صورتی که درخواست انصراف خرید داشته باشید هزینه ارسال و بازگشت کالا با مشتری بوده و از مبلغ کل سفارش کسر می شود.

هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد, بر عهده ی خود کاربر می باشد.

*شرایط ضمانت بازگشت کالا

*گروه کالای غیر قابل بازگشت

یخچال و فریزر - ماشین لباسشویی - ماشین ظرف شویی - ساید بای ساید - تلویزیون - سینمای خانگی - ساندبار - مایکروویو - سولاردوم - سرویس پخت و پز - لپ تاپ - لوازم آرایشی و بهداشتی

1-انصراف از خرید

امکان استفاده از این سرویس ۷ روز پس از تحویل کالا می‌باشد.

این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.

برای استفاده از این ضمانت بسته بندی سفارش دریافتی نباید باز شده و همچنین نباید هیچگونه تغییر و آسیب دیدگی روی بسته دریافتی وجود داشته باشد.

تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه اینترنتی وارمیلو اصل هستند و کالاهای فیک و تقلبی با عنوان غیر اصل مشخص می شوند. همچنین توجه داشته باشید که کالاهای غیر اصل فقط شامل گارانتی سلامت فیزیکی می شوند و دارای مهلت تست ۷ روزه نمی باشند.

برای بازگشت کالا، جعبه ی محصول و خود محصول باید فاقد هرگونه آسیب دیدگی باشند. توجه داشته باشید که برچسب فروشگاه اینترنتی وارمیلو(بارکد) و برچسب زرد رنگ (کد دار) کالا حتما روی جعبه کالا یا خود کالا چسبیده باشد.

2-نقص فنی و یا ظاهری

این ضمانت شامل مغایرت ظاهری کالای ارسال شده و کالای ثبت شده در سایت است. مدت زمان استفاده از این سرویس ۲۴ ساعت می‌باشد. لذا هر گونه مشاهده نقص فنی یا ظاهری باید حداکثر ظرف ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا توسط خریدار به وارمیلو اطلاع داده شود تا مراحل بازگشت کالا طی شود. بدیهی است پس از این زمان بازگشت کالا امکان پذیر نخواهد بود.

این ضمانت شامل گروه کالاهای غیر قابل بازگشت نمی‌شود.

برای بازگشت کالا تمامی محتویات و متعلقات آن کالا به همراه هدیه (‌در صورت وجود)، فاکتور خرید و بسته بندی به همراه کالا برگشت داده شوند.

هرگونه خط خوردگی، مخدوش شدن کالا، لوازم جانبی کالا و بسته بندی توسط خریدار، امکان استفاده از سرویس ضمانت را از بین خواهد برد.

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش وارمیلو کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می‏‌شود. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در وارمیلو به اتمام برسد، و وارمیلو امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می‌تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسان‏‌های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی‌‏شود.

برای بازگشت کالا، جعبه ی محصول و خود محصول باید فاقد هرگونه آسیب دیدگی باشند. توجه داشته باشید که برچسب فروشگاه اینترنتی وارمیلو(بارکد) و برچسب زرد رنگ (کد دار) کالا حتما روی جعبه کالا یا خود کالا چسبیده باشد.

توجه:تمامی کالاهای موجود در سایت فروشگاه اینترنتی وارکالا اصل هستند و کالاهای فیک و تقلبی با عنوان غیر اصل مشخص می شوند. همچنین توجه داشته باشید که کالاهای غیر اصل فقط شامل گارانتی سلامت فیزیکی می شوند و دارای مهلت تست ۷ روزه نمی باشند.

شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا محصولات آرایشی و بهداشتی

مشتری موظف است در هنگام دریافت کالا از پیک وارمیلو یا مامور پست بسته خود را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت وجود آسیب فیزیکی از دریافت بسته خودداری نماید. در صورت دریافت بسته های پستی که دارای مشکل ظاهری هستند, بررسی تنها با داشتن صورت جلسه ی بسته ی پستی امکان پذیر خواهد بود.

هرگونه دخل و تصرف در کالا، اعم از استفاده، مخدوش کردن یا باز کردن پلمپ، پاره شدن لیبل مانع از امکان انصراف از خرید یا بازگشت کالا می‌شود. لذا قبل از باز کردن و استفاده از محصول به تاریخ انقضا، تطابق کالا با سفارش و سایر موارد توجه فرمایید.

پس از دریافت کالا توسط انبار، بخش کنترل کیفیت مورد اعلام شده توسط کاربر را مورد بررسی قرار می‌دهد در صورت صحت کالا و مشکل اعلام شده, کالا تعویض یا وجه آن عودت داده می‌شود در غیر این صورت کالا مجددا برای مشتری ارسال خواهد شد.

بازگشت کالا صرفا با اطلاع رسانی به پشتیبانی و تایید ایشان امکان پذیر می باشد, توجه داشته باشید هر گونه هزینه و تبعات در صورت بازگشت کالا بدون اطلاع رسانی بر عهده ی کاربر می باشد.

روند دریافت کالای مرجوعی در تهران از سمت پیک وارمیلو انجام می شود و در شهرستان کاربر باید از طریق پست بسته را برای وارمیلو ارسال نماید.

هزینه ی بازگشت کالاهایی که کاربر مایل به مرجوعی سلیقه ای آنها می باشد, بر عهده ی خود کاربر می باشد.

تعویض کالای مرجوعی تنها در صورتی امکان پذیر است که تامین کننده ی فروشنده کالا را موجود داشته باشد یا کالا در انبار مرکزی وارمیلو موجود باشد. در غیر این صورت پس از مرجوع شدن کالا, هزینه برگشت داده می شود.

پس از بازگشت کالا به انبار وارمیلو و بررسی توسط تیم تضمین کیفیت و تایید شدن مشکل,هزینه به اعتبار کاربر افزوده می شود و در صورت درخواست بازگشت وجه به حساب بانکی, کاربر موظف است تا اطلاعات کارتی که با فرد سفارش دهنده مطابقت دارد را در حساب کاربری وارد کند به پشتیبانی اطلاع رسانی کند. عودت وجه پس از ثبت درخواست طی 24 الی 72 ساعت انجام خواهد شد.

قوانین و محدودیت‌های بهداشتی

از آنجا که وارمیلو تابع ضوابط و قوانین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران هستند بعد از باز شدن درب محصول و یا لفاف پلاستیکی آن یا مخدوش شدن پلمپ‌های نصب شده بر روی محصول به هیچ عنوان محصول مرجوع و یا تعویض نمی‌شود.

توجه: مطابق ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی امکان عودت کالا فقط شامل حال مصرف کنندگان بوده و مصرف کننده مطابق بند (س) ماده 2 همین قانون شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه اقدام می کند؛ بر این اساس خریداران فروشگاه که به منظور تجارت یا شغل حرفه ای خود از فروشگاه خرید می نمایند، مصرف کننده محسوب نشده و امکان استفاده از شرط عودت را ندارند.